Jak sloni pekli dort

Chystá se velkolepá oslava, už schází jen dort... 
Pomůžete slonům nají správné suroviny a recept? Možná budou potřebovat i pomoci s upečením a zdobením dortu, troufnete si na to?

Cena: 220,- za hru 
Lokalita: můžete hrát libovolně kdekoliv
Obtížnost: dětská (ideálně věk 6-10 let) mohou hrát i mladší, pravděpodobně nezvládnou všechny úkoly, ale většinu bez problému.
Průměrná délka hry: 1 - 2 hodiny (záleží jak dlouhou trasu využijete)
Jazyk: Čeština
Rezervace: Hru vám po zaplacení pošleme ve formě pdf, poté můžete hrát libovolně, kdy chcete. Tato hra se nehraje pomocí telefonu. Jedná se o pokladovou hru, dostanete ji emailem ve formě e-booku, se všemi návody i tipy jak postupovat a kompletními materiály. Takže stačí nastříhat jednotlivé úkoly, rozmístit je po domě, zahradě nebo v lese a zábava může začít.


Co budete na přípravu hry: 

  • tiskárnu, nůžky (na přípravu materiálů)
  • lepidlo (vzít s sebou na hru)
  • tužku pro každé dítě (vzít s sebou na hru)
  • 10x igelitový nebo jiný sáček (na jednotlivé úkoly)
  • sladkost do závěrečného pokladu
  • krepový papír (pokud budete hrát v lese, tak 2 různé barvy)
  • *

*Hra lze hrát buď tak, že pečete fiktivní dort během hledání pokladu a nebo mnohem lepší varianta je, že fiktivní získané suroviny na konci dětem vyměníte za skutečné suroviny a doopravdy si upečete dort (recept je jednoduchý). V případě, že budete skutečně péct dort, ještě potřebujete: polohrubou mouku, cukr moučku, vajíčka, olej, kypřící prášek, tvaroh, smetanu ke šlehání, vanilkový cukr, ovoce nebo jinou ozdobu.


Kde hrát: Hra se dá hrát doma (např. i v karanténě nebo na zkrácení dlouhé chvíli v nemoci), na zahradě nebo v lese.

Pro koho je určena: Hra je určena pro rodinu, skupinu přátel, na dětskou oslavu narozenin, případně školní třídu na jednorázové využití.

Informace o platbě: Po uhrazení objednávky vám hru zašleme emailem nejpozději do 24 hodin, obvykle je to mnohem rychlejší ;).