Pokyny ke hře

Podpora pro rodiče při hře "Po stopách jednorožců"

Jednorožce najdete na zadní straně velkého kamene. Jedná se o kámen, který je nejblíže kanálu.

Jednorožce naleznete u plotu na sloupku.  

Pozor od stanoviště s červeným jednorožce je potřeba kolem jednoho mostu pouze projít a hledat až u druhého! Jednorožce naleznete z druhé strany stromu na obrázku.

dojdete až k mostku, kde máte po pravé ruce dům číslo 1137 (viz foto), cca 25 kroků od něj naleznete 2 stromy (viz druhé foto), hledejte přímo u nich.

Nyní jste došli k sošce prasete. Pořádně prohledejte ceduli viz foto. Jednorožec se nachází při zemi.

Nyní je potřeba dojít k posprejované budově, zde je jednorožec přímo na zemi. Nenechte se odradit např. podzimním spadaným listím, děti se jím určitě rádi prohrábnou :). Jednorožec se nachází viz foto.

Nyní jděte až k zahrádce viz foto a poté hledejte poblíž tenkého stromu s turistickou značkou. Jednorožec je stejně jako byl červený, umístěný na sloupku plotu. Často zde bývá krmení pro zvířata, takže se vám může poštěstit, že nějaké uvidíte.

Pozor, zde se neptáme na barvu jednorožce, ale na jeho zranění. Jednorožec je umístěný na velkém kameni na druhé straně potůčku, pozor po dešti je zde poměrně bláto a může to klouzat.

Sejdete z cesty na pravou stranu a hledejte hraniční kámen. 

Poslední jednorožec je na velkém pařezu. Podrobněji viz foto. Po dešti zde opět očekávejte bláto.

Zvíře, které vám vyjde ze spojovačky je SLON.

A nyní hurá k pokladu. Dojděte až k jezírku, viz první foto a poté postupujte svahem na levé straně nad lavičkou viz další fotky.