Škola čar a kouzel

Toužili jste, aby vám sova přinesla dopis z Bradavic? Mávali jste v lese každou zlomenou větvičkou a vykřikovali accio plášť nebo jste se pokoušeli mluvit s hady? 
Pojďte s námi složit zkoušky NKÚ a zařadit se mezi kvalifikované kouzelníky! 

Cena: 220,- za skupinu

Lokalita: Hru můžete hrát kdekoli (v pohodlí domova nebo můžete s kamarády posedět v parku, použít jako pokladovku nebo úkoly na rozlučku se svobodou)
Obtížnost: *** (pro některé z úkolů je nutné znát alespoň první díly Harryho Pottera) 
Pro koho je určena: děti i dospělé, prostě všechny "kouzelníky" (u dětí doporučujeme věk minimálně 9 let)
Průměrná délka hry: cca 90 minut
Jazyk: Čeština
Rezervace: Hru vám po zaplacení pošleme ve formě pdf, poté můžete hrát libovolně, kdy chcete. Tato hra se nehraje pomocí telefonu. Dostanete ji emailem ve formě e-booku, se všemi návody i tipy jak postupovat a kompletními materiály. Jde hrát jako pokladovka, ale také se u ní dá posadit ke stolu a udělat si "kouzelný" večer.

Co budete na přípravu hry:

  • tiskárnu (případně se dá otevřít i jen na počítači a netisknout)
  • tužku a papír
  • pro ty, co se bojí, že ve zkoušce neobstojí doporučujeme mít při ruce knihy o Harrym Potterovi

Poznámky ke hře: Hraje tvořena pro nadšence kouzelnického Harry Potterovského světa. Čeká vás 11 úkolů ze světa čar a kouzel, složíte náročné zkoušky NKÚ? Mohou hrát dospělé týmy i děti (doporučujeme věk min. 9 let), čekají vás záludné šifry a skrytá tajemství.... Zvládnete jasnovidectví, péči o kouzlené tvory, věštění z čísel nebo obávané lektvary?
Hru můžete pojmout jako pokladovku, nebo bojovku, kdo získá lepší kouzelnické ohodnocení. Nebo posedět s partou přátel a ponořit se do kouzelnického světa.

Kde hrát: Hra se dá hrát doma (např. i v karanténě nebo na zkrácení dlouhé chvíli v nemoci), na zahradě nebo v lese.

Pro koho je určena: Hra je určena pro rodinu, skupinu přátel, na dětskou oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, případně školní třídu na jednorázové využití.

Informace o platbě: Po uhrazení objednávky vám hru zašleme emailem nejpozději do 24 hodin, obvykle je to mnohem rychlejší ;).