Do Světa kouzel

Toužili jste, aby vám sova přinesla dopis z Bradavic? Mávali jste v lese každou zlomenou větvičkou a vykřikovali accio plášť nebo jste se pokoušeli mluvit s hady? Patříte prostě mezi Pottermaniaky? 
Právě pro vás je následující hra! 

Cena: 290,- za skupinu

Lokalita: Hru můžete hrát kdekoli (v pohodlí domova nebo můžete s kamarády posedět v parku)
Obtížnost: **** (nutná dobrá znalost knih o Harrym Potterovi)
Průměrná délka hry: cca 60 - 90 minut
Jazyk: Čeština
Rezervace: Rezervace není nutná. Hru můžete začít hrát v libovolný čas, jak ve dne, tak v noci.

Co budete potřebovat: Tužku, papír a alespoň jeden telefon s připojením na internet (stačí wifi).

Poznámky ke hře: Hraje tvořena pro nadšence kouzelnického Harry Potterovského světa. Čeká vás množství otázek z Bradavické školy čar a kouzel, hra je zaměřená na první 4 díly knih plus zde najdete i bonusy týkající se i dalších dílů. Mimo otázky a bonusy ve hře získáváte indicie, které budete potřebovat k rozluštění závěrečného tajemství. Mohou hrát dospělé týmy i děti, ve hře nerozhoduje věk, ale znalost knih o mladém čaroději. Kdo z vás získá nejlepší vysvědčení z Bradavické školy?
Hru můžete pojmout jako odvážnou verzi a hrát bez jakékoliv pomůcky a nebo můžete před hrou nachystat stoh Potterovských knih a případně hledat pomoc v nich...

Informace o platbě: Po uhrazení objednávky vám emailem pošleme vstupní kód a pokyny k jeho uplatnění.

Technické informace: Nedoporučujeme používat systém T9 (automatické doplňování slov) , z některých telefonů nemusí být podporován. Jistější je vyplňovat odpovědi písmeno po písmeni, správná odpověď je jak s diakritikou, tak bez.