Fénixova kletba

V dávných dobách se nad královstvím Fénixe vznášel temný stín.  Zlý čaroděj zaklel zemi a uvrhl ji do temnoty. Fénixové přišli o všechnu svou kouzelnou moc.   Vydáte se na nebezpečnou cestu získat deset mocných artefaktů, které jsou klíčem k osvobození království?
Zlomíte kletbu dříve, než vyhyne i poslední fénix?  
Hra bude spuštěna  koncem března 2024

Cena: 220,- za skupinu

Lokalita: Hru můžete hrát kdekoli (v pohodlí domova nebo můžete s kamarády posedět v parku, použít jako pokladovku nebo úkoly na rozlučku se svobodou)
Obtížnost: *** 
Pro koho je určena: děti i dospělé, (u dětí doporučujeme věk minimálně 9 let)
Průměrná délka hry: cca 90 minut
Jazyk: Čeština
Rezervace: Hru vám po zaplacení pošleme ve formě pdf, poté můžete hrát libovolně, kdy chcete. Tato hra se nehraje pomocí telefonu. Dostanete ji emailem ve formě e-booku, se všemi návody i tipy jak postupovat a kompletními materiály. Jde hrát jako pokladovka, ale také se u ní dá posadit ke stolu a udělat si "luštící" večer.

Co budete na přípravu hry:

  • tiskárnu (případně se dá otevřít i jen na počítači a netisknout)
  • tužku a papír

Poznámky ke hře: Hra je koncipovaná tak, aby byla zajímavá i pro dospělé skupiny, nechali jsme ji však hrát i skupinu dětí okolo 10 let a s většinou úkolů si nějak poradili.

Kde hrát: Hra se dá hrát doma (např. i v karanténě nebo na zkrácení dlouhé chvíli v nemoci), na zahradě nebo v lese.

Pro koho je určena: Hra je určena pro rodinu, skupinu přátel, na dětskou oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, případně školní třídu na jednorázové využití.

Informace o platbě: Po uhrazení objednávky vám hru zašleme emailem nejpozději do 24 hodin, obvykle je to mnohem rychlejší ;).